MATODRAPE SERWETA 45x45cm jałowa TF niebieska bez przylepca MA-134-SETF-020
MA-134-SETF-020
Serwety laminowane mają za zadanie chronić łóżka, kozetki i fotele zabiegowe przed kurzem oraz materiałem organicznym. Dodatkowo stanowią one doskonałą barierę przed wilgocią, są wyjątkowo odporne na rozerwania. Są niepylące, dlatego gwarantują odpowiedni poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania zabiegu.
Serwety jałowe z laminatu TF wchodzą w skład zestawów operacyjnych, umożliwiają obłożenie pacjenta w sposób zapewniający bezpieczeństwo.
Dwie warstwy laminatu gwarantują odporność na uszkodzenia.
Dodatkowo serwety zapobiegają przeciekaniu i chronią przed czynnikami mikrobiologicznymi.
materiał zapewniający chłonność, doskonałą izolację i ochronę przed przenikaniem cieczy
warstwa chłonna zapewnia absorpcję
miękki i elastyczny materiał zapewniający łatwe układanie
produkt do ogólnego stosowania przy zabiegach
do jednorazowego użytku
zapobiega powstawaniu zakażeń szpitalnych
Sklep medyczny Cezal Sp. z o.o. to istniejący od 1949 roku ośrodek kompleksowo zaopatrujący branżę medyczną we wszelkie potrzebne akcesoria i sprzęt medyczny. Po przekształceniu w 1998 roku w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością działamy dalej zaopatrując naszych Klientów w akcesoria medyczne. Choć zmienił się profil własności firmy, to nie zmieniła się jej podstawowa forma działania – nadal zaopatrujemy branżę medyczną w najwyższej klasy produkty medyczne, dostarczamy kompleksowych rozwiązań, bądź realizujemy doraźne potrzeby pacjentów czy klientów indywidualnych. Odbiorcami produktów sklepu medycznego CEZAL są zarówno szpitale, placówki medyczne, jak i lekarze prowadzący indywidualne praktyki lekarskie, personel medyczny (pielęgniarki, położne, salowe), pracownicy Pogotowia Ratunkowego (ratownicy medyczni) oraz Klienci indywidualni, tak związani, jak i nie związani z branżą medyczną. Sklep medyczny CEZAL dociera do całej Polski, zaopatrując klientów w artykuły i sprzęt medyczny.
Cezal to sieć sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce – Wrocław, Olsztyn, Warszawa, Białystok, Gdańsk czy Kraków – placówki z logo Cezalu można znaleźć w zasadzie w każdym większym mieście naszego kraju. Nasze oddziały stacjonarne znajdują się na Podlasiu – w przepięknym Białymstoku oraz malowniczych Suwałkach. Tu nasi klienci mogą przyjść i kupić, czy obejrzeć towar na miejscu, skonsultować się z profesjonalnym doradcą i zrobić kompleksowe zakupy. Od 2011 roku rozwijamy z powodzeniem nasz sklep medyczny – dostępny pod adresem www.cezal.pl dzięki któremu docieramy do naszych Klientów z całej Polski. Od lat realizujemy zamówienia dla klientów z branży medycznej z Wrocławia, Katowic, Olsztyna, Łodzi, Poznania, czy Warszawy. Mamy mnóstwo zamówień także z mniejszych miejscowości – jesteśmy dumni z tego, że od ponad 60 lat dostarczmy naszym Klientom najlepsze produkty medyczne, dbając jednocześnie o najwyższą jakość usług. Bardzo często Klienci, którzy trafili do nas poprzez internetowy sklep medyczny, realizują zakupy w którymś ze sklepów stacjonarnych, bo wolą przed zakupem przymierzyć ubrania medyczne, bądź dopasować odpowiednie obuwie medyczne. Zachęcamy do tego przypominając, że nasze placówki mieszczą się w Białymstoku i Suwałkach.