Ostatnio przeglądane

Szybki kontakt

Tel: +48 518 805 648

Pn - Pt: 8:00 - 16:00

Mail: [email protected]
ASYSTOR III CHROM z reg. pneumatyczną - TomPag

ASYSTOR III SGK CHROM stomatologiczny medyczny regulowana wysokość TOM-PAG

TOM-PAG
3030401100001
KOLOR FRONTU
1 429,00 zł
1
Opcje produktu
KOLOR FRONTU
BIAŁY POŁYSK
BIAŁY POŁYSK
CAFFE MAT
CAFFE MAT
PIASEK MAT
PIASEK MAT
POMARAŃCZOWY POŁYSK
POMARAŃCZOWY POŁYSK
SREBRNA STRUKTURA
SREBRNA STRUKTURA
ZIELONY GŁADKI
ZIELONY GŁADKI
ŻÓŁTY GŁADKI
ŻÓŁTY GŁADKI

ASYSTOR 3 stomatologiczny medyczny regulowana wysokość

Cechy produktu:

ASYSTOR STOMATOLOGICZNY, MEDYCZNY,  PODSTAWA Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI, NA KÓŁKACH, TRZY SZUFLADY, DO GABINETÓW LEKARSKICH PRODUCENT TOM-PAG  

Asystor stomatologiczny, medyczny o wszechstronnym zastosowaniu do gabinetów stomatologicznych, placówek medycznych oraz jednostek służby zdrowia. Korpus na solidnej, stalowej, chromowanej podstawie z regulowaną wysokością, na kółkach, wykonany z płyty MDF laminowanej okleiną ABS, szarą. Na blacie szklana płyta ułatwiająca utrzymanie czystości, zabezpieczająca przed wilgocią i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Szuflady asystorów stomatologicznych w bogatej gamie dostępnych kolorów wykończenia frontu, wysuwane na szynach, wykonane są z płyty MDF z metalowym, chromowanym uchwytem. Dwie dolne szuflady o powiększonej objętości.

Wymiary asystora medycznego:

Szerokość: 500 mm

Głębokość: 425 mm

Wysokość: 900-1080 mm

UWAGA:

Towar na stanie magazynowym wysyłamy w ciągu 24 godzin, towar którego brak wysyłany jest bezpośrednio przez producenta w ciągu 4-6 tygodni.

Przy wysyłkach mebli istnieje dość wysokie ryzyko uszkodzenia paczek. W przypadku uszkodzenia opakowania kartonowego sugerujemy nie przyjmowanie przesyłki lub sprawdzenie stanu zawartości i ewentualne spisanie protokołu szkody wraz z kurierem.

Uwaga dostawa przedmiotów gabarytowych (paleta/pół-paleta) zgodnie z umową odbywa się wyłącznie do pierwszej przeszkody, brak możliwości wniesienia.

DANE TECHNICZNE:

CEZAL - Sklep medyczny

Sklep medyczny Cezal Sp. z o.o. to istniejący od 1949 roku ośrodek kompleksowo zaopatrujący branżę medyczną we wszelkie potrzebne akcesoria i sprzęt medyczny. Po przekształceniu w 1998 roku w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością działamy dalej zaopatrując naszych Klientów w akcesoria medyczne. Choć zmienił się profil własności firmy, to nie zmieniła się jej podstawowa forma działania – nadal zaopatrujemy branżę medyczną w najwyższej klasy produkty medyczne, dostarczamy kompleksowych rozwiązań, bądź realizujemy doraźne potrzeby pacjentów czy klientów indywidualnych. Odbiorcami produktów sklepu medycznego CEZAL są zarówno szpitale, placówki medyczne, jak i lekarze prowadzący indywidualne praktyki lekarskie, personel medyczny (pielęgniarki, położne, salowe), pracownicy Pogotowia Ratunkowego (ratownicy medyczni) oraz Klienci indywidualni, tak związani, jak i nie związani z branżą medyczną. Sklep medyczny CEZAL dociera do całej Polski, zaopatrując klientów w artykuły i sprzęt medyczny.

Cezal to sieć sklepów stacjonarnych rozsianych po całej Polsce – Wrocław, Olsztyn, Warszawa, Białystok, Gdańsk czy Kraków – placówki z logo Cezalu można znaleźć w zasadzie w każdym większym mieście naszego kraju. Nasze oddziały stacjonarne znajdują się na Podlasiu – w przepięknym Białymstoku oraz malowniczych Suwałkach. Tu nasi klienci mogą przyjść i kupić, czy obejrzeć towar na miejscu, skonsultować się z profesjonalnym doradcą i zrobić kompleksowe zakupy. Od 2011 roku rozwijamy z powodzeniem nasz sklep medyczny – dostępny pod adresem www.cezal.pl dzięki któremu docieramy do naszych Klientów z całej Polski. Od lat realizujemy zamówienia dla klientów z branży medycznej z Wrocławia, Katowic, Olsztyna, Łodzi, Poznania, czy Warszawy. Mamy mnóstwo zamówień także z mniejszych miejscowości – jesteśmy dumni z tego, że od ponad 60 lat dostarczmy naszym Klientom najlepsze produkty medyczne, dbając jednocześnie o najwyższą jakość usług. Bardzo często Klienci, którzy trafili do nas poprzez internetowy sklep medyczny, realizują zakupy w którymś ze sklepów stacjonarnych, bo wolą przed zakupem przymierzyć ubrania medyczne, bądź dopasować odpowiednie obuwie medyczne. Zachęcamy do tego przypominając, że nasze placówki mieszczą się w Białymstoku i Suwałkach.